Aigi Heero ettekanne Oslo Ülikooli konverentsil “Trauma, Memory, and Counter-Culture. Borders and Border Transgressions in (Post-)Communist Europe”

Neljapäeval, 1. juunil esineb Dr Heero ettekandega Going back to Ukraine. Dmitrij Kapitelman’s Novel “Eine Formalie in Kiew” (A Formality in Kyiv) Oslo Ülikooli konverentsil “Trauma, Memory, and Counter-Culture. Borders and Border Transgressions in (Post-)Communist Europe”. Konverents keskendub piiridele ja piiriületustele trauma, mälu ja vastukultuuri kontekstis. Konverentsi eesmärgiks on esile tõsta piiri-uuringute tähtsus kirjanduse, kunsti ja igapäeva kultuuri mõistmisel repressiivsetes, transformatiivsetes ja sõja(järgsetes) ühiskondades.

Rohkem infot ja konveretsi programm on kättesaadav siit: https://www.hf.uio.no/ilos/english/research/projects/soviet-ellipses/events/conferences/program-trauma-memory-counter-culture-Oslo-2023.html